Türkiye Finans, sıradanlaşma devrine girilmesiyle beraber tüm ferdî müşterileri için yüzde 0,74’ten süregelen nema orantısıyla Mütenasip Kararlar Destek Paketi’ni tasarrufa sundu. 1. 3 ay ödemesiz olan finansman paketi, konut, taşıt ve muhtaçlık finansmanı olmak suretiyle 3 değişik meydanda kullandırılacak.

30 HAZİRAN’DA SONA ERECEK

Paket içinde, 0,74’ten süregelen nema nispetleri ile 120 aya varan vade alternatifleriyle konut finansmanı, tüm vade seçeneklerinde yüzde 0,84’ten süregelen getiri nispeti ile taşıt ve yüzde 0,89’dan süregelen nema nispeti ile muhtaçlık finansmanı mekan alıyor. Kampanya 30 Haziran evveliyatına kadar devam edecek.

“ÜLKEMİZE DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Açıklamada görüşlerine yan verilen Türkiye Finans Iştirak Bankası Perakende Bankacılık Umumi Başkan Yardımcısı M. Necati Özdeniz, salgının iktisada olan tesirlerini hafifletmek için olağanlaşma devrinde de devletimizin ve müşterilerin yanında olmaya devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Bankamız, salgın sürecinde olduğu suretiyle olağanlaşma devrinde de memleketimize destek olmaya devam ediyor. Pek fazlaca müşterimiz salgın sebebiyle ekonomik zorluklar yaşadı ve artık bu sürecin yaralarını sarıyor. Devlet olarak meskende kaldığımız bu süreçte gereksinimlerimizi düşünecek ve farkına varacak devrimiz oldu. Hayata Iştirak Bankası Türkiye Finans olarak müşterilerimizin bir an ilkin olağanlaşma sürecine adapte olmalarına ve düşünüp planladıkları gereksinimlerine yönelik aldıkları kararları hayata geçirmelerine destek olmak istiyoruz. Bundan dolayı salgın periyodunda olduğu suretiyle bugün de onların hayata katılmalarını kolaylaştıracak kampanyalarımızı sürdürmeye ve devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz